صدای مشتری : 4121 - 041 داخلی 1
ما را دنبال کنید

به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)  و زادروز خواجه نصیرالدین طوسی؛

مراسم گرامیداشت روز پدر و مهندس در گروه صنعتی اطهر برگزار شد

به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت علی (ع) و زادروز خواجه نصیرالدین طوسی مراسم روز پدر و روز مهندس با حضور مدیرعامل گروه صنعتی و هیات مدیره گروه اطهر و پرسنل شرکت های تابعه در گروه صنعتی اطهر برگزار شد.


 به گزارش واحد روابط عمومی گروه صنعتی اطهر، در آ غاز برنامه قائم مقام شرکت آرد اطهر ضمن خیر مقدم و تبریک روز مهندس به مهندسان گروه صنعتی اطهر و همچنین تبریک روز پدر به پدران معنوی گروه صنعتی اطهر  اظهار داشت: از کلیه عوامل و همکاران به خصوص معاون اداری و پشتیبانی که از روزها قبل برای برپای این مراسم  همکاری نمودند، کمال تقدیر و تشکر را دارم.

حسن فشنگچی با اشاره به اهمیت نقش پدر درخانواده گفت: : پدر به معنی واقعی بزرگترین و قابل اعتماد ترین تکیه گاه برای فرزندان می باشد لذا آرزوی سلامتی برای همه پدران گروه صنعتی به خصوص پدران معنوی هیات مدیره گروه صنعتی اطهر دارم.

مدیرعامل گروه صنعتی اطهر ضمن تبریک مجدد به مناسبت ولادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) و همچنین زاد روز خواجه نصیرالدین طوسی روز مهندس، این روز را به پدران گروه صنعتی به خصوص اسامی کارکنان مزین به نام علی (ع )، گفت : مقام و منزلت مرد و پدر به حسن اخلاق و رفتار اوست که هر چقدر خوش اخلاق باشند مقام و منزلتشان در جایگاه اجتماعی آنها بالاست.

وی افزود: رفتار امام علی (ع) در زندگی اجتماعی الگو و زندگی انسان کامل است که برای ما امروز راهگشا در زندگی خواهد بود.

صادرات محصولات با برند اطهر به کشور عراق و افغانستان